Za odměnu v Permoniu

Výherci olympiád, pěveckých či sportovních soutěží, nadaní žáci, zkrátka všichni ti, kteří svojí činností příkladně reprezentovali naší školu, se zúčastnili výletu do Oslavan u Brna, kde je velký zábavní park s příběhem Permonium. Unikátní interaktivní hra Magic Permon, je pro zvídavé, cílevědomé a trpělivé návštěvníky, kteří rádi zdolávají nástrahy všeho druhu. A to naše děti jsou! Princip hry spočívá v plnění několika úkolů - vědomostních, dovednostních, znalostních, fyzických i adrenalinových. Permoni kladli dětem nejrůznější překážky, ty ovšem dokázaly nad nimi zvítězit. Povedlo se to nejen těm starším, ale také nejmladším z 1. a 2. třídy. Všichni úspěšně prošli nástrahami sopky, pralesa, rozsáhlého nadzemního bludiště, rourového pole, povedlo se jim také splnit úkoly v Těžní věži. Odměnou byl nejen zisk Permoníka, ale opravdu skvělý zážitek. Velká pochvala patří všem dětem za jejich aktivitu, nadšení a chování po celou dobu výletu.

Sylva Česneková, Barbora Krejčí, Jana Teplá