Přírodovědné hry

V rámci kroužku přírodovědných badatelů strávili naši osmáci již poněkolikáté společný čas plný her, soutěží a objevování přírody s dětmi z MŠ Pražská.

Program byl tentokrát rozdělen na tři etapy, které mohli děti plnit dle jejich přání.

Ve venkovním areálu školy, si děti společně zahráli hry a zasoutěžily v různých disciplínách. Na chodbě v suterénu byla připravena překážková opičí dráha plná různých výzev, které děti s nadšením překonávaly a ve školní čítárně byly připraveny hry a knihy o přírodě, které starší žáci četli dětem.

Věřím, že setkání bylo pro děti obohacující, protože se nejenže dozvěděly zajímavé informace o zvířatech a rostlinách, ale také si mohly procvičit svou pozornost, naslouchání, pohybové dovednosti a týmovou spolupráci.

Děkuji všem, kteří se na organizaci tohoto dne podíleli, a těšíme se na další podobné akce, které budou v rámci badatelského kroužku nadále probíhat i v příštím školním roce.

Jarmila Olejníková