Běh pro radost 2024

V pondělí 3. 6. se konal další ročník Běhu pro radost, který již tradičně pořádáme pro žáky I. stupně na oslavu Dne dětí.

Z každého ročníku reprezentovala 4 děvčata a 4 chlapci svoji třídu na tratích 300 m - 1000 m.

Po společném rozklusu a rozcvičce vyrazili na trať nejmladší závodníci a závodnice a poté i jejich starší kamarádi. Do závodu dali opravdu všechno a tak to má být. Po skončení všech běhů si mohli trať vyzkoušet také všichni nadšenci.

Děkujeme Vojtěchu Čabalovi za pomoc a podporu na trati při závodech 1. - 3. tříd, také za bezvadnou rozcvičku a super atmosféru.

Další poděkování patří paní učitelce Mouchové a žákům z II. stupně za letošní krásné medaile a dívkám z 9. C, které pomáhaly na místě při organizaci.

Světlana Bartůňková a Drahomíra Tunková