Úspěšná účast našich žáků ve výtvarné soutěži "Vodstvo v českých zemích"

S radostí oznamujeme, že žáci naší školy se úspěšně zúčastnili výtvarné soutěže s názvem "Vodstvo v českých zemích." Tato soutěž byla určena pro žáky základních škol okresu Znojmo a naši talentovaní žáci předvedli vynikající výtvarné výkony.

Cílem soutěže bylo nejen rozvíjet výtvarné dovednosti dětí, ale také podpořit jejich zájem o přírodu a její ochranu. Účastníci měli za úkol výtvarně zpracovat téma vodstva v naší zemi, ať už se jednalo o řeky, rybníky, jezera či prameny.

Žáci  nadchli porotu svými kreativními a barevnými díly, které zachycovaly krásy našich vodních toků. Mnozí z nich se zaměřili na ztvárnění říční krajiny, v níž nechyběli ani různí vodní živočichové. Žáci se věnovali i hlubším ekologickým otázkám, jako je ochrana vodních zdrojů a význam vody pro životní prostředí.

Všichni zúčastnění žáci si zaslouží obrovskou pochvalu za své úsilí a talent. Jejich díla jsou vystavena na školní nástěnce a v prostorách náměstí Armády Znojmo.

Gratulujeme všem našim šikovným malířům a těšíme se na další úspěchy v podobných soutěžích!