Anežka Rybníčková z 9. třídy excelovala s prezentací na téma Klavír

Jsme nesmírně hrdí na naši žákyni Anežku Rybníčkovou z deváté třídy, která připravila vynikající prezentaci do hudební výchovy na téma "Klavír". Anežka nejenže svou prezentaci výborně zpracovala, ale také zahrála na klavír skladby slavných hudebních velikánů (W.A. Mozart, A. Dvořák..).

Anežčina prezentace byla pečlivě připravená a zahrnovala zajímavé informace o historii klavíru, jeho vývoji a významu v hudebním světě. Její výkon na klavíru byl obdivuhodný a přenesl posluchače do světa klasické hudby.

Na závěr své prezentace měla Anežka pro žáky připravené otázky, které mohli plnit pomocí QR kódu. Žáci si jednoduše naskenovali kód na svých mobilních telefonech a mohli se okamžitě zapojit do interaktivního kvízu. Tento moderní přístup k učení zaujal všechny přítomné a přinesl do hodiny nový prvek zábavy.

Anežka svou prezentaci neudělala jen pro své spolužáky z deváté třídy, ale také pro žáky sedmé třídy, čímž se podělila o své znalosti a dovednosti.

Děkujeme Anežce za její efektivní prezentaci.