Úspěch našich hokejistů - 5. B

Hokejové úspěchy našich kluků neberou konce. A tahle sezóna pro ně byla opravdu velmi úspěšná. Kluci, kteří reprezentují naši školu v lize mladších žáků, odehráli 24 mistrovských utkání v soutěži jihomoravského kraje. Z 24 odehraných utkání si přičetli 18 výher, 2 remízy a pouze 4 prohry. Poslední zápas, ve kterém se utkali v sobotu s Warriorem Brno ve Znojmě, potvrdili formu. Vypjatý zápas skončil remízou, která našemu týmu stačila na zlato. Kluci jsou tedy Mistry JMK LMŽD! Kometa Brno tak zůstala v tabulce o jeden bod za našimi borci.

Nutno dodat, že Filip Dvořák, Ondra Ruml, Tadeáš Beroun i Jakub Solař, kteří jsou žáci 5. B, patří ve třídě mezi výborné žáky, umí skloubit vrcholový sport s výukou, jsou to bojovníci, kteří nic nevzdávají a jsou příkladem toho, že pokud je vůle, je i cesta… Kluci, za reprezentaci naší školy, třídy, za vaši nezlomnou lásku ke sportu, za kterou se často skrývá velká dřina a vy ji dokážete skloubit s výukou, velké poděkování. Jste inspirací pro spoustu z nás…

Kromě již zmíněných hokejistů z 5. B, patří do vítězného týmu také Martin Veselý, Matěj Stibůrek, Jakub Kuba, Martin Burdík a Marek Pavelčík, všichni žáci naší školy! Gratulujeme!

Romana Doležalová