Poděkování

Jsou žáci, kteří chodí poctivě do školy a učí se. Jsou také žáci, kteří se učí a ještě pomáhají pedagogům při různých školních akcích. Existují však i tací žáci, kteří zvládnou tohle všechno a ještě ochotně pro dobrou reprezentaci školy obětují kus svého víkendu. A mluvím-li o reprezentaci, nemusí jít nutně o sport. Žákyně Karolína Pelánová, Stella Ernesta Hatalová, Ella Blanárová a Julie Řiháčková ze třídy 2.B, Kateřina Čírtková ze 2.A a s nimi žák Adam Fišer ze třídy 5.C reprezentovali školu svými vystoupeními na Městském úřadě ve Znojmě. Již zvládají společenské chování při tak slavnostních chvílích jako je vítání občánků do života, ke kterým patří i pěkné oblečení, slušné a milé vystupování a v neposlední řadě - velmi důležitá - spolehlivost. Svými básničkami, písničkami a úsměvy udělali radost již mnohým rodičům a jejich dětem, pochvaly dostali také od zastupitelů města a matrikářek městského úřadu.

Protože vím, jak je náročné vše nacvičit a poté o víkendu, kdy ostatní odpočívají a užívají si svého volného času, vstát a s úsměvem rozdávat radost jiným, chci také já tyto skvělé děti pochválit a hlavně jim za to všechno moc poděkovat. Velký dík patří samozřejmě i jejich rodičům za ochotu, vstřícnost a stálou podporu.

Mgr. Ida Kopová