Předvánoční tvoření v 2. C

Do předvánočního tvoření jsme se zapojili všichni. Děti, paní učitelka, paní asistentka i naši rodiče a prarodiče. Tolik společných rukou dokázalo za jedno odpoledne vytvořit výrobky, kterými přispějeme k vánoční výzdobě naší školy. Každý svými schopnostmi a nápady obohatil společné vyrábění. Hezkou atmosféru čtvrtečního podvečera jsme zahájili vystoupením pro rodiče. Tancem, zpíváním, rytmickými hrami, radostí dětí i hrou na hudební nástroje jsme potěšili své nejbližší. To jsme právě moc chtěli. Potěšit. Nejvíc rodiče dojala písnička Sněží, která nenechala jedno oko suché. Také písnička naší třídy na známou melodii Jingle Bells, kterou složila sama Justýnka, příjemně překvapila všechny přítomné a vykouzlila úsměv všem. Naše třída doslova praskala ve švech, ani jedno místečko při společném vyrábění nezůstalo prázdné. Z našeho společného setkání s rodiči máme všichni radost a hezký pocit.

Marcela Přibylová, Petra Podsedníková