Předvánoční setkání ve 3. A

Advent je období klidu, rozjímání a trpělivého očekávání vánočních svátků. Děti si postupně rozbalují adventní kalendář, zapalujeme svíčky na adventním věnci, pečeme voňavé cukroví a těšíme se na Ježíška. Mezi vánoční tradice patří také společná setkání. Jedno takové setkání se každý rok koná u nás ve třídě, kdy si společně vyrábíme vánoční dekoraci, kterou vyzdobíme naši školu během vánoční výstavu. Letos děti s rodiči vyráběli krásné anděly z láhve. A rovnou dva. Jeden už zdobí dětské pokojíčky, ten druhý putuje na výstavu, která začíná 9. prosince. Výrobky se moc povedly, těšíme se, že se přijdete podívat. Děkuji velice rodičům za nadšení a dobrou náladu, a také za skvělé občerstvení, které nám připravili. Společné rozsvícení našeho školního vánoční stromečku pak bylo pěkným zakončením hezkého odpoledne.

Sylva Česneková