Vánoční tvoření v 1. B

Pohodové úterní odpoledne strávily děti z 1. B se svými rodiči a prarodiči při vánočním tvoření. V příjemné atmosféře vyhřáté třídy, se sněhovým popraškem za oknem, vyráběly vánoční přání pro své blízké. Během chvilky se začali objevovat první kapři, sněhuláci, vánoční komety, zvonky, baňky a nezbytné vánoční stromečky obklopené řadou dárků.

Věřím, že se u nás líbilo i babičkám. Nejenže se s chutí a pečlivostí pustily do kreativních kousků, ale měly možnost strávit hezké chvilky se svými vnoučaty.

Veliké poděkování patří maminkám, které nejen aktivně pomáhaly dětem s výrobky, ale hlavně pro všechny připravily lákavé a voňavé občerstvení.

Příjemné odpoledne děti slavnostně zapily dětským šampusem a v dobré náladě si odnášely svá od srdce vyrobená přáníčka domů.

Drahomíra Tunková