Škola plná muzikantů

Na naší škole se věnujeme žákům také v odpoledních hodinách. Hudební zájmové kroužky nabízejí dětem rozmanité uplatnění v jejich zájmu o hudbu. A že je z čeho vybírat. Nabídka našich kroužků v hudebně je velmi pestrá, stále ji rozšiřujeme a reagujeme na podněty, které přicházejí od dětí. Věnujeme se úplným začátečníkům, až po pokročilé muzikanty nebo zpěváky. Kromě zpěvu je možné naučit se ve škole zahrát na hudební nástroj, kterých máme v naší hudebně na výběr opravdu mnoho. Navštěvovat tyto zájmové aktivity mohou děti od 1. až do 9. třídy. Těšíme se také z pěkných výsledků, které s dětmi dokážeme v oblasti hudby vytvořit a máme radost, že děti tyto činnosti baví. Každý nový zájemce je srdečně vítán. Jestli si chcete zlepšit náladu, zastavte se někdy za námi odpoledne do hudebny, třeba se jenom podívat. Zažijete krásnou atmosféru, kterou dokážeme s našimi žáky společně vytvořit. Malou ukázku zhlédněte na videu.

Marcela Přibylová a všichni hudební nadšenci z naší školy