Preventivní program Podané ruce

V pondělí 29.11.2021 se všichni žáci osmých tříd účastnili programu Podané ruce. Do každé třídy zvlášť přišel lektor, který s nimi strávil tři vyučovací hodiny. Společně si vysvětlili, co vlastně společnost Podané ruce jsou. Co je návyková látka, co člověku může udělat, kde ji najdeme apod. Součástí programu byly i hry a případné dotazy. Žáky osmých tříd beseda velice zajímala a jejich spolupráce s lektory byla výborná.

Společnost Podané ruce pomáhá lidem osvobodit se od závislosti anebo od tíživé situace, která jim zabraňuje žít plnohodnotný život a zapojit se do života společnosti. Poskytuje jim všestrannou podporu a profesionální služby v oblastech prevence a léčby návykového chování, programů pro děti a mládež a duševního zdraví.

Lenka Šťavová